MÖBLER / Bord / Soffbord 4434419
nr 443 4419
Soffbord
60-tal, Illum Wikkelsö [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], glasskiva, längd: 135, djup: 87, höjd: 53
Utrop:
700 kr
Såld:
950 kr
måndag 11 december 2006
kl 17:24:22
850 kr
750 kr
850 kr
900 kr